Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 22:41   #4990
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Katakumba, 1400 obrotów. To po co Wam ta suszarka właściwie.
Xandra u nas w Anglii taka wilgoc, ze suszarka bardzo sie przydaje. Wysuszyc ręczniki np. jest niemozliwoscia bo zbutwieja... albo pościel...

Cytat:
Napisane przez JaGaaaa Pokaż wiadomość
Hej,hej

U nas nadal rzadkie kupki, dziś z rana jedna i dwa razy mokre bączki... Takie brzydkie, śluzowate.
Zębów nie widzę więc na 9.40 idziemy do lekarza. Za wiele się nie spodziewam ale może chociaż powie mi czym to leczyć. Kleik ryżowy nie pomaga a to już trzeci dzień będzie...
Dziwne to trochę bo dziecko pogodne, brzuszek raczej nie dokucza... Zobaczymy.

tymczasem papa

zapomniałam dodać że z mamą Szymon spał jak aniołek - kombinuje mały cwaniak jak może!
JaGaaaa dużo zdrówka dla Szymusia!
Wie co robi, z mamusia chce spac.

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
No i moje dziecko dopadła choroba . Temp 38,6. Dałam czopek i położyłam spać. Czekam na tż i chyba pojedziemy do lekarza. Od dwóch dni była taka marudna a ja nie wiedziałam co jej jest. I jakiś takii mały przytulaczek dziś z niej był od rana. Teraz już wiem czemu .

Petitka gratuluję ząbka . My mamy już prawie 3
Molka i dla Mai dużo zdrówka!

A my wciąż bez ząbków choć pani doktor już miesiąc temu twierdzila, że już wychodzą.

Paula to straszne co piszesz. Strasznie współczuję Twojej siostrze. Mam nadzieję, że dzidziuś będzie jednak zdrowy. Matko, ile nieszczęść na tym świecie.
Moja koleżanka też teraz czeka na wyniki aminopunkcji bo usg wykazalo poważne wady... A w tym samym dniu kiedy dowiedziala się o ciąży okazało się, że jej mąż ma raka...
A mojego byłego szefa syn w tamtym tygodniu został zabity w Afganistanie... Miał tylko 27 lat, był żołnierzem...

LadyM dużo zdrówka dla synków!

Zapomniałam co miałam jeszcze napisac...

Z dobrych wiadomości to pod moją nieobecność mąż znalazł dla nas mieszkanie. Nowe i ma 3 pokoje i 2 łazienki . Koniec z siedzeniem w klitce. Acha, no i pralka z suszarką a nawet zmywarka jest. Spisał się chłopak na medal.

Katakumba super pomysł z tym klubem!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora