Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 23:24   #4991
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Witam Was Panie, zostalam "wywolana" do tablicy przez Katakumbe i Aaliyahe tak wiec postaram sie nie tylko czytac ale tez sie udzielici napisac cos madrego.
Co u nas slychac?w porzadku odpukac, Rosita wazy 9 kg, jest zdrow i bardzo ruchliwa, raczkuje froterujac podlogi w calym mieszkaniu.czasami za nia nie nadazam tak to szybka spryciara.Mamy juz jeden zabek zas drugi czaji sie juz obok z tego powodu jest ostatnio mega maruda i wszystko chce 'skonsumowac', nie placze wiec da sie wytrzymac. Moja mloda to cyckoholiczka tylko moje mleko wypije bo podanie kazdego innego konczy sie wymiotami i strasznym placzem.
To na tyle newsow o mojej Rosi. Zas ja staram sie zrzucic po ciazowe kilogramy ale do tej pory za duzo pokus i za slaba wola niestety.
Aaliyah gratuluje nowego lokum i zycze zdrowka.
Katakumba strzasznie zazdroszcze Ci ze mieszkasz nad morzem, ja prawie cale zycie mieszkalam w Gdyni i strasznie brakuje mi morza.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
Ahaah jak sie mozna do tego klubu zapisac?
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora