Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 23:36   #4992
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
Witam Was Panie, zostalam "wywolana" do tablicy przez Katakumbe i Aaliyahe tak wiec postaram sie nie tylko czytac ale tez sie udzielici napisac cos madrego.
Co u nas slychac?w porzadku odpukac, Rosita wazy 9 kg, jest zdrow i bardzo ruchliwa, raczkuje froterujac podlogi w calym mieszkaniu.czasami za nia nie nadazam tak to szybka spryciara.Mamy juz jeden zabek zas drugi czaji sie juz obok z tego powodu jest ostatnio mega maruda i wszystko chce 'skonsumowac', nie placze wiec da sie wytrzymac. Moja mloda to cyckoholiczka tylko moje mleko wypije bo podanie kazdego innego konczy sie wymiotami i strasznym placzem.
To na tyle newsow o mojej Rosi. Zas ja staram sie zrzucic po ciazowe kilogramy ale do tej pory za duzo pokus i za slaba wola niestety.
Aaliyah gratuluje nowego lokum i zycze zdrowka.
Katakumba strzasznie zazdroszcze Ci ze mieszkasz nad morzem, ja prawie cale zycie mieszkalam w Gdyni i strasznie brakuje mi morza.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
Ahaah jak sie mozna do tego klubu zapisac?
Witam Koleżankę!

A myślałam, że ja ostatnia tu siedzę bo trochę późno. Ale od kiedy nie widzę już podwójnie to sobie folguję.

Super, że się odezwałaś. Moje ciążowe kilogramy nagle zaczęły spadać, chyba za sprawą stresów... także tej metody nie polecam... Szkoda, że daleko mieszkasz ode mnie bo byśmy razem pochodziły na jakiś fitness.

Fajnie, że Rosi tak ładnie się rozwija. My się chyba tych zębów nie doczekamy. Ciągle tylko fałszywe alarmy.

za pozdrowienia i pamięć!

A do klubu to katakumba wysyła zaproszenia, napisz jej pw.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora