Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 20:44   #16
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Makijaże Eowiny - porady i propozycje :)

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
W przypadku zielonych oczu zdecydowanie polecam zieleń (swoistego rodzaju paradoks ), ale bliżej do khaki (jeśli oczy typu "kociego")niż klasyczna zieleń - sama jestem tego dowodem

Moje spostrzerzenia to też:
miedziane, pomarańczowe, morelowe, czerwienie, żółcie przy zielonych oczach

A błąd:
podkład różowawy przy żółtawym ciele - dziwacznie to wygląda. Dowód - moja siostra. Jasna, o zimnym typie (pani zima zmieszana z latem), której doradzono zimny podkład (sic!) tymczasem ma ciepłą, żółtawą skórę - wygląda to źle (no, ale makijażystka nie może się mylić - może - u mnie się też w pewnej kwestii pomyliła - zielone cienie i kredka do brwi ). To róż jest sposobem na ożywienie, nie podkład

A moje osobiste spostrzeżenie: dobieramy podkład do koloru/ jasności szyi nie twarzy. Ja mam z natury ciemniejszą twarz od szyi, więc klasykiem jest tekst "ten podkład będzie dla pani za jasny " Tymczasem w jasnym, a nawet bardzo jasnym - Alabaster z Bobbiego wyglądam bardzo dobrze. Moja jasność to NC10 / NC5 w MAC (o ile taki numer wypuszczą z podkładów).
Ciekawe spostrzeżenia!
Też mam taki kłopot z podkładami. Mam bardzo jasną cerę i każdy wydaje się być za ciemny. Ale szyję mam jeszcze jaśniejszą więc czasem nie wiem już jaki wybrać kolor! Ale tu się sprawdza jedna zasada - biorę najjaśniejszy!

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że tu weszłam! Świetne makijaże, a ten Dermacol rzeczywiście fajnie kryje, będę go musiała wypróbować, tym bardziej, że cena całkiem całkiem
Ooo naprawdę? Cieszę się ogromnie, ze mogłam pomóc!

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Z cyklu:

Makijażowy niezbędnik
Jak konturować twarz?




Nie uważam siebie za specjalistę w tej dziedzinie, ale pomyślałam, ze mogę się podzielić tym jak ja to robię

Zaczynamy!
Jak konturować twarz krok po kroku:




1. Przygotowujemy buzie. Moje przygotowanie polega na tym, ze nakładam korektor w miejscach problemowych. Następnie podkład i całość "zmatowiam" pudrem w kamieniu.

2. Zaczynam od bronzera. Oczywiście każdy może zacząć od czego chce. Ja wybieram miejsce twarzy takie jak dół kości policzkowych (tam gdzie powinien się pojawić cień jak ma się mocno wystające kości policzkowe - nawet jak się nie pojawia), boki noska (wysmukla to nos) oraz okolice skroni.

3. Następnie - rozświetlacz. Nakładam powyżej kości policzkowych oraz na brodę oraz środek czoła. Jeśli ktoś ma problem ze "świeceniem" w rejonie czoła oraz brody - odradzałabym stosowanie tam rozświetlacza. Rozświetlacz można śmiało nakładać pod sam koniec, ale ja lubię uzupełniać makijaż różem żeby był lepszy efekt


4. A teraz gwiazda wieczoru - róż! Powinien pojawić się na najbardziej wypukłej części policzka, ma sprawiać wrażenie "zdrowego rumieńca". Nie rozciągam go do ucha! Ma być tylko muśnięciem ale znaczącym!




Mam nadzieja, że dało się to zrozumieć co chciałam wam przekazać )


__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora