Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idee i poglądy w dzisiejszym świecie - warto czy nie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-27, 18:53   #56
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Idee i poglądy w dzisiejszym świecie - warto czy nie ?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jako, że sama byłam w tym bardzo blisko (KK), to wiem, że właśnie tam się głosi takie hasła, żeby ewangelizować innych i do tego się dąży. A jeśli ktoś nie przyjmuje tej nauki (ewangelii) i ma swoje odmienne zdanie, którego nie boi się wyrażać - to oznaka że chrześcijanie są prześladowani. Skąd ja to znam Szkoda, że ludzie nie myślą samodzielnie, a dają się tak łatwo manipulować. I tak, z waszych postów bije postawa wyższości, a jednocześnie piszecie, że to wy jesteście prześladowani

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Jeszcze dodam, że też mam koleżankę bardzo religijną i niestety nie lubię kiedy w jej towarzystwie ktoś powie że żyje bez ślubu, że bierze anty itp., a ona robi wtedy taki pogardliwy wzrok, że jak to tak można?? Ogólnie jest fajna, ale strach coś powiedzieć, co jest niezgodne z jej poglądami
Nie sądzę, żeby ktokolwiek uznał za prześladowanie wysłuchanie odmiennej opinii, chyba że jest wyraźnie agresywna i pogardliwa, bo i takie się zdarzają. Mowa tu o przewinieniach znacznie większego kalibru, z zabójstwami za wiarę w Chrystusa włącznie.


Z koleżanką natomiast proponuję po prostu szczerze porozmawiać.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując