Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zacząć rozmowę z dziewczyną???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-13, 07:29   #3
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Jak zacząć rozmowę z dziewczyną???

Cytat:
Napisane przez GHOST2000 Pokaż wiadomość
Witam, przychodzę tutaj z dość ciężkim dla mnie pytaniem, mianowiecie: Jak zacząć rozmowę z dziewczyną? Bardzo często zdarza mi się spotkać na mieście, czy to podczas oczekiwania na tramwaj, czy to w sklepie, czy to na uczelni jakąś bardzo ładną dziewczynę. Już wyobrażam sobie jak bardzo będziemy szczęśliwi, jak będzie wyglądać nasz ślub oraz jakie imię damy naszemu dziecku, ale w tem dochodzi do mnie pewna niewygodna informacja: Hola hola, przecież jesteś mega nieśmiały i nie wiesz jak masz do niej zagadać i w sumie to się wstydzisz. Kończy się tylko na rozmyślaniu o tej dziewczynie przez jakiś czas, potem już kompletnie tracę kolejną szansę na poznanie dziewczyny. Tu dochodzimy do sedna, wiecie może, albo zechcielibyście mnie wtajemniczyć w sztuki pierwszej rozmowy z kobietą, zagadywania do dziewczyny oraz ciągnięcia rozmowy z nowo poznaną być może przyszłą żoną? Czasami serio nie wiem o czym mógłbym rozmawiać z dziewczynami aby je do siebie przekonać. Dodam, że nie jestem jakimś typowym piwniczakiem, miałem kiedyś dziewczynę (sam się temu do teraz dziwię) oraz miałem w życiu już parę randek z Tindera, ale chciałbym poznawać dziewczyny w realnym życiu a nie ciągle umawiać się przez internet. Pomoże ktoś? :/
bujną masz tę wyobraźnię... Ta wizja ślubu i dziecka zmienia się za każdym razem z każdą dziewczyną czy tylko masz jedną, stałą wizję i wstawiasz tam twarz obserwowanej dziewczyny?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując