Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-02, 10:37   #63
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Okej Ja jestem teraz na wyjeździe, ale koleżanka z pracy obiecała że będzie wszystkie paczki mi składować . A moja nie doszła? Bo wysłałam we wtorek, zazwyczaj paczki idą 1-2 dni...




Tak, moje było ziołowe, a klasyczne savon noir jest ze zmiażdżonych oliwek Tu jest link http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Frat...c-500-ml-/1468.
Aczkolwiek mi po zużyciu 1,5 opakowania przestało służyć, więc też nie radzę go używać non stop.


Kurde, wczoraj z TŻ wstaliśmy o 4 rano na polskiego busa, położyliśmy się potem o 23, myślałam że do 8-9 sami wstaniemy, a obudziliśmy się po 13 godzinach snu... wakacje .
dzięki! tego szungitowego i tak nie mam w tej drogerii, na której akurat robię zamówienie. także poczeka sobie jeszcze trochę
a jeśli chodzi o myjadła, to aktualnie używam co drugie mycie shampoo baru z Lusha i uwielbiam co prawda mam jakiś egzemplarz nadający rude refleksy, których u siebie nie lubię, ale na szczęście jeszcze ich nie zauważyłam.
paczka jeszcze nie doszła do mnie a był już dziś listonosz
moja ma niby dojść w poniedziałek wg pani na poczcie

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Jak chcesz to mogę podesłać na spróbowanie



tak, to takie
Powiem tak: ja myłam ale nie jest to proste i włosy mocno oczyszczone były, bardzo mocno

Kołderka nie miała tego z szungitem?
O TO ?
o właśnie, ja lubię mocno oczyszczone włosy
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując