Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 11:00   #68
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
też brzmi pysznie!
figi uwielbiam jak byliśmy na wakacjach, to leżały sobie na chodnikach drzewka figowe rosły prawie wszędzie
Mam nadzieję, że takie wyjdzie, bo dopiero dziś się za nie zabiorę.
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;52962948]dzisiaj chyba poćwiczę pilates z Blogilates wczoraj wpadłam w szał sprzątania, wywaliłam zbędne kserówki ze studiów, poukładałam ubrania w szafie, więc dzisiaj może pomyślę nad przestawieniem mebli w pokoju

wiecie moje wypadanie włosów mnie przeraża, dlatego postanowiłam, że oprócz olei, to jeszcze będę brała coś- albo Vitapil albo piła drożdzę [/QUOTE]
Ja dzięki pracy składam ekspresowo ubrania w szafkach, ale robię to z takim obrzydzeniem...

Moje wypadanie włosów, trądzik i parę innych dolegliwości ustąpiło odkąd biorę tabletki anty, ale nie polecam i nie zniechęcam - każdy ma swoje zdanie.
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Kath? A jak reagujesz na czarne mydło? Bo jak dla mnie savon noir to świetny peeling enzymatyczny
Ja wczoraj umyłam twarz, dekolt próbką tego mydła i jestem zachwycona. Co prawda lekko piekła mnie twarz, ale obeszło się bez buraka no i przeżyłam szok, gdy pod prysznicem wysmarowałam się cała. Patrzę po chwili w lustro, a tam ryl

I bardzo dziękuję za paczkę, zwariowałaś, a ja dziś będę robiła dalsze testy. Wczoraj już zaniosłam dziadkowi balsam - też sobie chwali, jest nawet lepszy niż robiona maść na łuszczycę


Kupiłam dziś w Rossmannie nowy olejek BD, za 3,99 zł
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując