Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-29, 21:13   #51
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
z recenzji wynika, że raz go sobie powąchała
myślę,że warto byłoby obejrzeć resztę recenzji tej Wizażanki, bo z każdej wynika, że po prostu raz powąchała dany zapach.
Jeśli chodzi o perfumy, uznajemy recenzje po "obwąchaniu" próbki/testera w perfumerii lub delikwenta/ki używającej danego zapachu. Tak zostało niegdyś ustalone i tego sie trzymam. Usuwamy tylko recenzje wystawione na podstawie pachnących stron w gazetach lub katalogach i zawierające wulgaryzmy, czy obrażające gusta innych Wizażanek.

========================= =================

Jednorazówki i krótkodystansowce poleciały
Dla potomności: "Mam go chyba od pół roku i prawie w ogóle go nie używam. Ma dziwaczny kolor ;p w ogóle nie pasuje do mojego koloru cery... jescze nie próbowałam go stosować na noc, muszę zobaczyć czy się sprawdzi Nie polecam jeśli masz jasną lub bardzo ciemną cerę..." (to wszystko o działaniu korektora, używanego przez rok)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez BabciaWeatherwax
Czas edycji: 2007-11-18 o 23:06
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując