Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-07, 18:19   #4084
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Siil, dziękuję. U nas wszystko ok, spędzamy ostatnio dużo czasu na placu zabaw. Na szczęście Ami lubi siedzieć w piachu i nie muszę jej wkładać do huśtawek itp.
Mąż był u lekarza z wynikami rezonansu. Ten guz to prawdopodobnie efekt dorastania, a resztę da się wyprowadzić u fizjoterapeuty, więc nie jest tak strasznie.

Co do wypadku to babcia opiekowała się małym dzieckiem i każdego dnia stawiała je na parapecie w godzinach powrotu mamy z pracy. Ktoregos dnia dziecko samo podstawiło stołek, otworzyło okno i wypadło [emoji17]

Ale czad z tymi samymi ubrankami u Twoich dziewczyn [emoji7]



Calineczka, miałam nadzieję, że napiszesz, że już się z tym uporaliście. Kciuki, żeby jak najszybciej tak się stalo✊️✊️ To może kąpać też warto w emolium, skoro jednak głowa już tak małego nie swędzi? A o Latopicu w sensie probiotyku nie myślałaś? Ja Latopic bardzo chwalę. Nie wiem czy pamiętasz, ale Ami ma alergię na jajko (2 razy potwierdzona badaniami). Mimo to ja jej jajo podaję i widzę, że w porównaniu z innymi probiotykami ta alergia nie objawia się tak bardzo.

Pestycyda, przytulam mocno. Strasznie Ci współczuję tych ciągłych chorób. Jesteś mega silną babką. Podziwiam Cię! A Wojtek był kiedyś badany pod katem alergii? Jakie leki od alergo przyjmuje?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora