Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-24, 12:14   #1670
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pod koniec 4. odcinka pojawiła się zapowiedź, że w kolejnym będzie o szkole, do której dziewczyny chodziły.

Moja hipoteza: wydaje mi się, że jeśli nawet będzie jakiś wspólny element stojący za śmiercią tych dziewczyn, to będa to narkotyki.
Jest taka opcja, że narkotyki ale to wszystko jest dość zagadkowe. Mama tej trzeciej, bodajże Julki też tak lekko podeszła do wyznania że ktoś ją zgwałcił, nie drążyła.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Cześć, tez słucham śledztwa pisma, pierwszy sezon był za[emoji879][emoji879][emoji879]isty! Nie mogłam się oderwać [emoji4]
Drugi tez spoko, wydaje mi się, ze właśnie narkotyki łącza te historie. Jednak póki co historia Agaty i Jana z pierwszego sezonu bije drugi na głowę.

Co do Zbrodni Prowincjonalnych to rzeczywiście jedynym minusem jest dźwięk, jak słuchałam przy nudnej pracy w słuchawkach na maks i nagle przyszło mi jakieś powiadomienie z teams albo Outlooka to aż skakałam na krześle [emoji28]]
A ja zaczęłam od drugiego sezonu, muszę nadrobić pierwszy w jeśli taki dobry.

Oglądnęłam też u Karoliny toksyczną kobietę. Jeśli kogoś zagadki medyczne interesują to polecam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując