Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-23, 19:17   #17
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Skoro, z dziwnych co najmniej dla mnie powodów, nie chcecie przywrócić marki w nazwie, to ja bardzo prosze o poradę, w jaki sposób mogę, w konkretnej już kategorii, szybko posortowac prodykty po marce, bo tą pamiętam szybciej, która mi pasuje, a dopier potem szukać konkretnego produktu? Ot, prosty przykład, lubię odżywki Sally Hansen i Inglota - w jaki sposób mogę szybko dotrzeć do recenzji produktów tych firm?Po wpisaniu obu tych marek w wyszukiwarkę, coś się kręci, ale bez żadnego efektu.
A w kremach do rąk to już w ogóle... nawet w marketach na półce stoją osobno. To jest zbyt dużo produktów na wspólną kategorię
Akurat to, kiedy nowa lista producentów i marek będzie kompletna i sprawna, będzie prostsze niż przedtem - zamiast grzebania w alfabecie, kolumna po lewej stronie zaciągnie marki z wyników wyszukiwania i będzie można wybrać same Ingloty, Sally Hansen itd. (Teraz są tam jakieś podstawione popularne marki.)
Ręce i stopy podobnie - one tylko teraz wyglądają na wrzucone do jednego wora, bo coś szwankuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-03-23 (9).jpg (63,5 KB, 20 załadowań)
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując