Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-08, 19:33   #759
beniusieq84
Raczkowanie
 
Avatar beniusieq84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 66
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

dziewczyny, myślę, że jak podkład leci, warzy się i ogólnie jest masakra, to raczej polecałabym, żeby coś ze skóra zrobić. Mikrodermabrazja, kawitacja, oczyszczanie wodorowe...cośkolwiek, zeby skórę oczyścić i zająć się jej odżywieniem. Ale mogę polecić podkład BB Missha. Jest dostępny w Rossmanie w pojemnościach 20ml lub w drogeriach internetowych w większej pojemności 50ml. U mnie sie sprawdza, pracuje na nim i przy wielu skórach daje sobie świetne radę.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Mnie już ręce opadają. Wszystkie podkłady się warzą na mojej skórze. Mam cerę mieszaną- czoło, policzki przy nosie i nos- bardzo szybko się przetłuszczają, podkład w tych miejscach sie ciastkuje, pozostała część policzków bardzo szybko traci wilgoć pod podkładem, robi się szara, ziemista, podkłady w tych miejscach tworzą suche placki na których osiadają i robią się plamy.
Wypróbowałam Bourjois Healthy Mix- po godzinie błysk, później podkład się warzył,
Bourjois Always Fabulous- wysuszenie na dolnej części policzków, błysk na policzkach przy nosie i czole, ściągnięcie na całej twarzy.
Oczywiście stosuje tonik, serum Dermedic, krem żel Dermedic albo Cetaphil.

a skóra nie jest zaczerwieniona, wrażliwa? może problem leży głebej? Kiedy było coś robione z buzią? jakiś zabieg? nie myślę o domowych peelingach czy maseczkach tylko czymś mocniejszym
__________________
szczęśliwa żona i mama
beniusieq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując