Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawiedliwy podział obowiązków domowo-rodzicielskich
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-13, 20:29   #5
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Sprawiedliwy podział obowiązków domowo-rodzicielskich

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;87926817]I chyba doszłaś do sedna

Jakikolwiek jest podział - jest ok, póki pasuje obu stronom.

Zakupy drobne ja, duże (ciężkie) on.
Gotowanie - z reguły ja, bo więcej umiem. Gdy powiem: gotujesz to i to, mnie nie ma - gotuje.
On podłogi ogarnia, bo ja nie cierpię, jak już to robię to naprawdę z bólem wszystkiego
Za to cały ogród - na jego głowie, ja ewentualnie podlewam. Albo właśnie obiad donoszę na miejsce

No różnie, nie mamy stałego podziału, bo są wyjątki.

Za to mnie drażnią żony prasujące mężowi. U nas każdy sobie prasuje, owszem, jak się rano spieszy do pracy któreś z nas i poprosi drugiego o wyprasowanie czegoś - to wiadomo, robimy to, ale to sporadyczne akcje.

Timon, mój mąż przejął część urlopu macierzyńskiego ode mnie - miał normalnie 2 tygodnie tacierzyńskiego + weszła możliwośc przejęcia iluś tam tygodni od matki dziecka. Przejął, bo mnie zależało, bym mogła wrócić do pracy równo 1 września. W efekcie mieliśmy razem (bo ja miałam przed powrotem do pracy wybrać urlop normalny) chyba 2 tygodnie jego zwykłego urlopu + 6 tygodni macierzyńskiego. To bardzo fajna opcja [/QUOTE]Dokładnie, bo najważniejsze, żeby obie strony były zadowolone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując