Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie potrafie...
Wątek: Nie potrafie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-14, 23:19   #4
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Strasze ludzi wygladem. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Hej mam 18 lat i chyba za bardzo obawiam sie jakichkolwiek zmian. Czesto sie zastanawiam czym odstraszam ludzi Mam totalnego doła, chciałabym cos zmienić w sobie, ale nie wiem co. Prosze pomóżcie mi. Jak powinnam sie ubierac, malować, moze jakas pomoc w doborze fryzurki. Będe bardzo wdzięczna.
Jak to odstraszasz? Nie bardzo rozumiem...

Co do tego, co byś mogła zmienić w swoim wyglądzie: Myślę, że powinnaś skupić uwagę na swoje oczy: podkreślić je kredką i szarym cieniem - tzw. smoky eyes - z tym, że wiecej cienia dać na zewnętrznej stronie powieki, to podniesie nieco oko i sprawi, że nie bedzie takie smutne...

Właśnie - najważniejsze - uśmiechnij się! Nie znam nikogo, komu uśmiech odbierałby urok...

Na Twoim miejscu pozbyłabym się grzywki i skróciła włosy do linii brody, przy brodzie nieco je cieniując. Myślę także, że ładnie byś wyglądała w lekkim balejażu o jakieś 2-3 tony jaśniejszym od Twoich obecnych włosów. Taka fryzura wygadziłaby nieco wysy twarzy i nieco ją ożywiła.

I jeszcze jedno: czarny kolor Ci nie służy. Wydaje mi się, że jesteś latem: pasują Ci pastelowe, zimne barwy - np. błękit, fiolet, szary... Czarny Cię przytłacza.

To tyle na pierwszy rzut oka.

Pozdrawiam i głowa do góry!
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując