Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-05, 10:57   #24
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Ja biorę kwas foliowy i aspargin nic więcej. Nad lekarzem ciągle się zastanawiam kiedy iść. Aplikacja pokazuje 4+5 czyli 5 tydzień. Wizytę na NFZ mam umówiona na 22 maja, ale mogę iść prywatnie do tego samego lekarza tylko wcześniej. I zastanawiam się czy jest sens iść wcześniej. Kurde nie miałam takich dylematów przy poprzednich dwóch ciążach ale przy nich nie pracowałam, a teraz pracuje. Na wysypisku śmieci także nieciekawe otoczenie po za tym moja praca jest dość stresująca. Wczoraj czytałam artykuł mamy ginekolog o zwolnieniach w ciąży i szczerze nie sądziłam że to taki problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ten sam dzień
Ja się zapisałam na pierwszą wizytę na 15.05 a na USG dopiero na 25.05.
Pracujesz na wysypisku śmieci? Ale masz papierkową robotę tam?
Ja pracuje w firmie produkcyjnej, ale mam pracę biurową. Chciałabym pracować jak najdłużej, jeśli mi samopoczucie pozwoli, w domu chyba bym zwariowała tyle czasu.

Cytat:
Napisane przez Doda1908 Pokaż wiadomość
Hej, ja dzisiaj zrobiłam betę i czekam na wynik



Chciałam szybko do lekarza ale faktycznie chyba za prędko nie ma sensu, emocje trochę opadły i racjonalniej myślę zobaczę jaka wyjdzie beta i ogólnie to chyba zapisze się w okolicy 22-24 maja. To będzie jakoś koniec 6tc.

Jesli chodzi o witaminki to póki co sam kwas foliowy ale przymierzam się do zamówienia Symvital, są dobrze oceniane pod względem składu.

Też wam nic nie smakuje? Totalnie nie mogę nic jesc, schudłam 3 kg...


Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja to odwrotnie - cały czas głodna
Ja od kilku dni łykam Folik i mam zamiar brać wit.D
Resztę chyba skonsultuję z lekarzem na pierwszej wizycie. Boję się decydować sama.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora