Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-15, 09:30   #3798
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87221324]Tak, te które lubię dobrze współgrają z minerałami. W sumie całkiem sporo już poznałam, ale też niestety większość była kiepska hehe dlatego jestem "głodna" poznania dobrych propozycji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Rozumiem Ja jednak poki co pozostaje przy Lirene , tym bardziej,z e juz pomalu wyzbywam sie kosmetykow, ktore mi nie sluzyly albo nie byly dopasowane pod roznymi wzgledami :P

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Minerały, jako suchy kosmetyk mogą nasilać odwadnianie skóry i co za tym idzie wzrost produkcji sebum i tworzenie stanów zapalnych. Poza tym pędzel może drażnić mieszki i też indukować trądzik. Ja dlatego odstawiłam minerały, po tym jak przez jakiś czas ich nie używałam i dopiero wtedy zobaczyłam jak ładną cerę mogę mieć
Czyli co już nic nie nakładasz na twarz?

Pewnie w jakimś stopniu masz racje. Ja tez po niektorych mineralach mam zapchane pory, zaskorniki, stany zapalne i podskorne gule, na szczescie wiem juz ktore to byly, wiec po nie nie siegam. I tez nie po wszystkich cera fajnie wygladala jak je zmylam. Wiec to tak pol na pol.

Natomiast jedynymi mineralami, po ktorych moja cera wyglada ladnie, sa Lucy Minerals. Jak zmywam ten podklad to odnosze wrazenie wypielegnowanej, rozjasnionej cery. Zadne pryszcze nie powstaja ,nie zapycham cera wyglada naprawde ladnie. No i mam to szczescie, ze podklad z Lucy chce wspolpracowac z moja cera, bo wiem, ze tutaj bywalo bardzo roznie. I w koncu udalo mi sie trafic na odpowiedni odcien

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Cześć
minerałów używam od dawna, próbowałam zarówno AM, jak i Neuty, aktualnie jestem na etapie testowania Meow. Ale nie mam dobrego pędzla do nakładania minerałów. Może wy mi coś podpowiecie. Zależy mi na w miarę dobrym kryciu i naturalnym wyglądzie oczywiście, będę tez wdzięczna jeśli pędzel nie będzie kosztował 200 zł
POlecam z Earthniciy ten kabuki - jeden z lepszych jakie mam. Oraz neauty flat top.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując