Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 19:44   #2281
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87254495]
Jeżeli rzeczywiście jesteś typem chłodnym z domieszką jesiennej kolorystyki, to popróbuj z kolorami Ciemnej Zimy. Te dwa typy, czyli Zgaszone Lato i Głęboka Zima dość często są mylone. Tylko jak wiesz, kolory Głębokiej Zimy są naprawdę głębokie i dość "gotyckie" w odbiorze - nie przeraź się tym, że będziesz musiała sprawdzić jak wyglądasz w bordowej czy ciemnofioletowej pomadce[/QUOTE]

Dzisiaj testowałam L´oreal Obsidian 437. Nie dla mnie to odcień.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Poza tym wydaje mi się, że w ramach tego samego typu dalej pozostają różnice tj. jedno SA lepiej toleruje ciepłe kolory, drugie będzie tolerowało tylko lekko ciepłe.

Dla przykładu (w zakresie SS) - Emilia Clarke została zakwalifikowana przez TiB jako SS. A mimo to, może "unieść" bardziej wyraziste kolory.
No to jest trochę jak z tym tygrysem z głową gołębia i ciałem gołębia

Im bardziej się zagłębiam w zawiłości typów kolorystycznych, tym mniej wiem. To znaczy wiem, czym się poszczególne różnią, jak widzę zestawy, to rozpoznaję, dla jakiego typu. Ale ani nie potrafię na 100% ocenić, w jakich kolorach mi najlepiej, żeby to miało jakiś wspólny mianownik. Ani też nie potrafię sprawnie podporządkowywać szminek danym typom, a listy krążące w necie są przestarzałe i większość szminek już nie jest w sprzedaży (może poza MAC, ale akurat nie mam stacjonarnie dostępu, a nie zamówię przecież kilkunastu czy kilkudziesięciu szminek tylko do testów).


Zaczęłam się zastanawiać, czy by sobie nie zafundować profesjonalnej analizy kolorystycznej oko w oko ze stylistką.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja też mam dużą głowę, za dużą jak dla mnie. Chimay jestem ciekawa jak wyglądasz w tych nowych stylówkach?
Znaczy chcesz dostęp do albumu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Loreal Obsidian 473 (2).jpg (79,6 KB, 22 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora