Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-10, 17:47   #4457
Kiara125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Soniewa70_ Pokaż wiadomość
Witam napisałam wiadomość ale gdzieś przepadła 😁 muszę lepiej ogarniać 😉A więc na pierwszej konsultacji dr wyznaczył termin operacji wręczył wytyczne jakie badania mam zrobić i zalecenia że mam zrzucić kg dla mojego bezpieczeństwa i miesiąc przed terminem pokazać się u niego.Zabrał zaświadczenie od ortopedy i skierowanie do szpitala.Czekałam na operację 5 miesiecy Ale w szpitalu leżałam z dziewczyną która czekała 4 miesiące (młodsza i szczuplejsza30 stka)😊 Ja na drugą operację czekam 5 miesiecy Ona 3 i pół już jest dawno po Zaraz po pierwszej tam w szpitalu jest wyznaczony termin drugiej Potrzebne drugie skierowanie do szpitala ale to nie problem wypisuje lekarz rodzinny z zaznaczeniem kodu przerostu sutka Dostarczyłam jak jechałam na ściągnięcie szwów Jedyne minusy to ponowne badania drugi raz operacja i jak się ubierać z jedną wielką piersią a drugą malutką 😁

Witam,

Dziękuję ci bardzo za informację, bo zastanawiam się co zrobić. Jak funkcjonować z jedną piersią dużą i małą. Pracuję w biurze i muszę niestety jakoś wyglądać, ja mam konsultację w styczniu. Pozdrawiam,
i życzę powodzenia
Kiara125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując