Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze spostrzeżenia dot. innych narodowości/nacji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 08:38   #118
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wasze spostrzeżenia dot. innych narodowości/nacji

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mam bardzo dobre zdanie o Niemcach, bo od prawie 4 lat z nimi pracuję i codziennie rozmawiamy - bardzo zorganizowani ludzie, przesympatyczni, bardzo pomocni, mają takie poczucie, że pracujemy razem, więc sobie pomagamy, bo jesteśmy zespołem. A przy tym bardzo wyluzowani i zabawni
Tez mam dobre doswiadczenia z ta nacja.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Koleżanka ma męża Francuza, i o ile jemu nic nie można zarzucić ( bardzo ciepły, sympatyczny i ze świetnym poczuciem humoru ) to jej teściowie byli naprawdę okropni. Teściowa potrafi tak prawić komplementy, że wychodzi z tego największa obraza ( bo ma wyjść! ). Bardzo odwodzili syna od związku z Polką, a szanowna teściowa była w ogóle zdumiona, że dziewczyna wie, co to pralka O.o Nie wiem, chyba wyobrażali sobie, że u nas wciąż na tarze się pierze xD
Tak tylko, ze wiazesz sie z facetem, a nie z jego matka.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Pozwolę mieć sobie własne zdanie na ten temat

No i tak jak pisałam wcześniej, ja mieszkam w małej mieścicie więc tu panują trochę inne zasady współżycia niż w dużych miastach.
Tak z tym, ze to wlasnie na prowincji jest podzial na "swoich" i "obcych", wiec zarzut ze ludzie w miescie stosuja taka selekcje mogl wymyslec tylko ktos ze wsi. Ten wpis (nie Twoj, ktos innych chyba to pisal), to byl dowod na niezrozumienie wielkomiejskiej mentalnosci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując