Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda "plus size" cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-26, 17:59   #3049
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda "plus size" cz.4

[QUOTE[/COLOR]Tak w ogóle chciałam Was, drogie dziewczyny zapytać czy któraś z Was była kiedyś w sklepie Takko (http://www.takko-fashion.com/pl_pl/takko-fashion.html) Kupiłam sobie niedawno w lumpie bluzkę z tej firmy i kiedy wyguglałam firmę okazało się że mają sklepy w Polsce, w tym niedaleko mnie (chociaż i tak musiałabym specjalnie się tam wybrać). W swojej ofercie mają "duże rozmiary" a na stronie ceny nie są aż takie zaporowe. Znacie tę markę?[/QUOTE]

Ja znam takko z Niemiec choć często tam zaglądałam to kupiłam spodnie u nich tylko rybaczki dżinsowe i mam je już kilka lat i dobrze się mają, a noszę je dość często. Ceny tam mnie raczej co do jakości nie zachęcały i nawet na wyprzedaży trafiłam coś lepszego jakościowo i cenowo u konkurencji, choć faktycznie te rybaczki dobrze się trzymają. Także nie ma reguły i zawsze warto zaglądać może coś się trafi. Ja osobiście przy kupnie nie kieruję się marką tylko jakością.
Co do bluzki to będzie miała swoją premierę w sobotę na imprezie, dzięki za miłe słowa
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora