Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Louis Vuitton część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-04, 10:08   #3055
Lerra
Raczkowanie
 
Avatar Lerra
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Louis Vuitton część III

Artcy GM tez wycofali przez reklamacje , prawdopodobnie raczka nie wytrzymywała obciążenia , może dla tego również dotyczyło to i Delightful GM Ale nie jestem pewna, tyko wyczytałam taka informacje na forum ... Osobiście LV jest moim faworytem właśnie za jakoś , narzekania nie mam żadnego ...


Oprócz tego ze z czasem ściera się złoto , ale jest to normalne pry częstym używaniu )
Mam pochette LV , która w eben - nosze ja najwięcej , teraz leży ale cały czas ja używałam Dziwie się ze mało kto o niej pisze lub ja ma ..
Super torebka Z 5 lat nawet na nią nie patrzyłam wydawała mi się za prosta , ale jednak się przekonałam się dzięki forum , ze dziewczyny ja chwaliły ze jest super pasuje do wszystkiego i przemierzyłam w salonie , Love od razu jest pojemna jak na swój rozmiar , wchodzi wszystko co jest potrzebne , i nie nosisz z sobą co nie trzeba ))) Jest prosta i w tym ma urok do wszystkiego pasuje , jest cudna zaluje ze nie kupiłam ich jeszcze 5 lat temu )))
Jedynie wytarło mi się zloto na zamku i kolkach , nie cale ale mnie to denerwuje , i na drugi rok to wymienie , sama ze torebka jest jak nowa , żadnych przetarć nic , a noszona była non stop , dziecko i ja razem na hulaj nodze i ona na mnie jako cross body , dziennie czasami ponad 10 razy była otwierana , trudno żeby złoto nie zaczęło się ścierać bo z ta torebka nie rozstawałam się tez można ja wykorzystać inaczej, nie który dziewczyny ja zabierają z sobą jako kosmetyczkę lub rzucają do NF GM tez ))
Ja dokupiłam do nich długi paski , bo nosze tyko na długim , taki jak Ewa ma w jasnej skoze , lub regulowany do eben .. 12ml...
Naprawdę polecam go , na stronie mnie nie ruszał , ale jak przemierzyłam z długim paskiem Jeżeli ktoś ma możliwość to warto przemierzyć , może również przekona i was )) jest cudny , i uniwersalny




Moja rodzinka Pochette Accessoires
długi paski tez sa )))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161028_123148.jpg (128,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161028_122833.jpg (443,1 KB, 73 załadowań)
Lerra jest offline Zgłoś do moderatora