Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-03, 21:58   #22
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak jest Najlepiej wyglądamy jak się ze sobą dobrze czujemy - sami tak oceniamy w lustrze, a ludzie oceniają naszą atrakcyjność po tym jak my siebie oceniamy, w końcu większość komunikacji jest niewerbalna. Jak się ze sobą źle czuję, to próbuję być niewidoczna - przygarbiam się, spuszczam głowę, mamroczę zamiast mówić wyraźnie, opadają mi kąciki ust - kto by taką postawę uznał za atrakcyjną?

Wspominałam o tym (albo to któraś z Was), a dziś trafiłam na link do ściągi dotyczącej marek Cruelty-Free. Teraz to nie ma zmiłuj, wypada sprawdzić :

https://www.crueltyfreekitty.com/lis...nUu5O7FWsiS4WY
Tak - okna/balkony uchylone (nocą również), to i też na pewno lepsze dotlenienie. W zimie, to ja siedze w swojej jaskini i tylko przemykam szybko do pracy.

Co do marek cruelty-free, to jedno co wiem, to, że wszystkie marki, które sprzedają swoje kosmetyki w Chinach, mają obowiązek przebadać je na biednych zwierzętach. Niby jakieś nowe prawo rezygnacji z testowania ma wchodzić, ale kiedy dokładnie - nie wiem. Chiny, to ogólnie kraj, który ma jakiś duży problem - np. jako jedyni na świecie, w dalszym ciągu podniecają się posiadaniem kości słoniowej .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora