Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Pedagogiczny cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-17, 17:35   #2811
le_chat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez natalia712 Pokaż wiadomość
Również chciałam zapytać o ostatnie progi na filologię hiszpańską, włoską, romańską z językiem angielskim, rosyjską z językiem angielskim oraz o bezpieczeństwo wewnętrzne. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
Jestem na profilu biol-chem więc rozszerzona biologia w tym momencie niewiele pomaga, poza tym na rozszerzeniu zdaję polski, a angielski na podstawie.
Czy z podstawowym angielskim mam jakiekolwiek szanse dostania się na którąś z filologii? I czy ciężko w takim przypadku będzie mi się dostać na bezpieczeństwo? To dość ważne bo nie wiem w co celować..
Nie pamiętam dokładnie jaki był próg na romanistykę z angielskim ale miałam 129 pkt i byłam na liście rezerwowej (na początku) więc musiało to być koło 130 pkt. Na pocieszenie dodam że przyjęli bardzo dużo osób z listy rezerwowej Ale z podstawowym angielskim raczej nie widzę szansy chyba że będzie baaardzo mało chętnych i znacząco obniżą progi, chociaż miejsc jest mniej niż w zeszłym roku.
I kierunek "od podstaw" to tylko w teorii, także jeśli nigdy nie miałaś styczności z francuskim to raczej nie polecam.
le_chat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując