Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-06, 07:52   #594
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez ania_cft Pokaż wiadomość
Ja też już po wizycie�� wszystko Ok. Cytologia pierwsza grupa �� a zawsze do tej pory była druga. Morfologia też super. Żelazo w normie-ja z tych rzadkich przypadków, że zazwyczaj miałam za wysoki poziom. Jestem umówiona do ginekologa na 25.03 a prenatalne 6.04. No i najważniejsze-słyszałam serduszko❤️ Termin na 17.10. Czyli dzisiaj 7t+6.

Jak mnie pobolewał brzuch to ginekolog mi powiedział, że spokojnie nospe mogę wziąć ale docelowo nic nie wzięłam bo nie bolało aż tak.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Ja też już po wizycie�� wszystko Ok. Cytologia pierwsza grupa �� a zawsze do tej pory była druga. Morfologia też super. Żelazo w normie-ja z tych rzadkich przypadków, że zazwyczaj miałam za wysoki poziom. Jestem umówiona do ginekologa na 25.03 a prenatalne 6.04. No i najważniejsze-słyszałam serduszko❤️ Termin na 17.10. Czyli dzisiaj 7t+6.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A gdzie będziesz robiła? Bo ja też śląsk-będę robiła w Częstochowie.
Super ze wszystko ok Nie wiem czy pytanie jest do mnie, ale ja bede robiła albo w Tychach w ad clinic, albo wczoraj mi doktorka powiedziala ze druga swietna lekarka od prenatalnych aktualnie ma gabinet baaardzo blisko naszego miejsca zamieszkania, w galerii Libero w Katowicach (gyncentrum) co zachęca. Wiec jak bede dzwonic za terminami, to w te dwa miejsca i pewnie zadecyduje to gdzie mi fajnie termin przypasuje

Edytowane przez karla906
Czas edycji: 2021-03-06 o 07:54
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora