Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-06, 10:16   #597
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez ania_cft Pokaż wiadomość
Ja też już po wizycie🥰 wszystko Ok. Cytologia pierwsza grupa [emoji44] a zawsze do tej pory była druga. Morfologia też super. Żelazo w normie-ja z tych rzadkich przypadków, że zazwyczaj miałam za wysoki poziom. Jestem umówiona do ginekologa na 25.03 a prenatalne 6.04. No i najważniejsze-słyszałam serduszko[emoji173]️ Termin na 17.10. Czyli dzisiaj 7t+6.

Jak mnie pobolewał brzuch to ginekolog mi powiedział, że spokojnie nospe mogę wziąć ale docelowo nic nie wzięłam bo nie bolało aż tak.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Ja też już po wizycie🥰 wszystko Ok. Cytologia pierwsza grupa [emoji44] a zawsze do tej pory była druga. Morfologia też super. Żelazo w normie-ja z tych rzadkich przypadków, że zazwyczaj miałam za wysoki poziom. Jestem umówiona do ginekologa na 25.03 a prenatalne 6.04. No i najważniejsze-słyszałam serduszko[emoji173]️ Termin na 17.10. Czyli dzisiaj 7t+6.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

A gdzie będziesz robiła? Bo ja też śląsk-będę robiła w Częstochowie.
Super wieści gratuluję
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Hej Ja wczoraj miałam rozmowę w pracy, na szczęście wszystko potoczyło się po mojej myśli Nawet się trochę zdziwiłam, bo raczej się spodziewałam, że będzie taki ogólny wkurz, bo wiem, że oni tam na mnie mocno czekają, ale o dziwo wszyscy bardzo gratulowali i jakoś tak fajnie to wypadło. Jutro będziemy przekazywać nowinę moim rodzicom, nie mogę się doczekać

Gratuluję wszystkich nowych serduszek! Już chyba sporo z nas ma ta pierwsza wizytę za sobą co?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Super, że tak fajnie to przyjęli od razu lżej na sercu.
W piątek mam pierwszą wizytę i coraz bardziej nie mogę się doczekać dobrze, że masz ma na drugą zmianę to zaprowadzimy razem dzieci do przedszkola i pójdziemy na wizytę.
Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z rana robilam ten komplet badan w Diagnostyce (mocz, morfologia, tsh, hiv, grupa krwi, rozyczka itd - lacznie 15 pozycji) Az mi sie slabo zrobilo jak mnie Pani podliczyla - ponad 400zl [emoji85]
W pierwszej ciazy duzo mniej mnie to kosztowalo.
A jeszcze do kazdego pobrania doliczali 5zl z powodu covid, a od 1.03 juz 6 [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O wow to mega dużo ! Z tego co pamiętam to ja płaciłam 4 lata temu 250 zł ciekawe jak teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora