Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-02, 17:18   #2124
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość

W Poznaniu zimno i szaro, a jutro ma cały dzień lać


Super, zjadłabym wszystkie smaki

Wrzucam wczorajszą paellę.
Dziś bez obiadu - za to z obfitszym śniadaniem bo jechaliśmy do teściowej na urodziny.
Jutro miały być wołowe rolady, ale TŻ idzie do pracy, więc już sama nie wiem
Pysznie wygląda

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Pysznie!

My dynie mrozimy, ale swoją

U mnie wczoraj były krokiety ziemniaczane z pieczarkami , a dziś Nasz sernik z mlekiem w proszku Karolina Załącznik 7747641
Ale smakowity sernik

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
TŻ uwinął się dziś szybciutko więc na obiad były wołowe rolady, kasza gryczana, domowe buraczki i ogórki małosolne.
Wstawiłam też rosół - TŻ załapał się po trasie na kubek ciepłego, a resztę przerabiam na barszcz, a z mięsa robię jutro pierogi.
Pogoda dziś barowa, leje cały dzień, TŻ gra w Diablo, ja czytam. Mamy winko i chipsy - będzie lenistwo na całego
Nasze popołudnie podobne, TŻ w coś grał, ja kończyłam dwunaste Lipowo od Puzyńskiej "Pokrzyk"

Rolady pyyycha!



Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
Obiad dziś zjedliśmy u Rodziców: plastry szynki duszone w sosie z grzybów leśnych (sos wyszedł mamie przepyszny ), gotowane ziemniaki, surówka z białek kapusty, marchewki, pora i selera naciowego z olejem lnianym.
Uwielbiam wszystko co z grzybami leśnymi
____

U mnie wczoraj były tortille a la kebab, z kurczakiem, warzywami sosem czosnkowym ☺

Dzisiaj fryty, sałatka z pomidorkami i prażonym prażonym słonecznikiem a do tego pstrąg z czosnkiem, masłem, pietruszką i chili

IMG_20210502_175140-01_copy_1600x899.jpeg

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2021-05-02 o 17:20
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora