Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podlaskie panny młode :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-10, 12:56   #27
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Podlaskie panny młode :P

Ja o tych targach wiedziałam już jakiś czas temu. Teraz znalazłam takie info:
Cytat:
W niedzielę, 5 października, w godzinach od 10-ej do 17-ej w białostockim Klubie Rozrywki "Krąg" odbędą się "Targi Ślubne 2008". Podczas tej imprezy zaprezentują się przedstawiciele branży ślubnej: właściciele restauracji, sal bankietowych, salonów mody ślubnej, salonów urody, fryzjerzy, styliści.

Poza tym nie zabraknie na pewno fotografów, video filmowców, muzyków i prezenterów muzycznych. Przewidziano również liczne konkursy dla przyszłych nowożeńców, w których będzie można wygrać produkty oraz usługi weselne. Dotychczas chęć udziału w targach zgłosiły m.in. salony ślubne: Cymbeline, Moncherie, Wiktoria, agencja ślubna "Powiedz tak!", kwiaciarnia "Rosa", pan Marian Kosiński- właściciel angielskiej taksówki, D3 studio fotograficzne oraz fotograf- pan Artur Traczyk. Osoby, które chciałyby wystawić swoje stoisko na targach w klubie Rozrywki Krąg mogą się zgłaszać do biura organizacyjnego, mieszczącego się w Hotelu Turkus w Białymstoku.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując