Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie ma że Cię boli głowa,na jazdę bez gumy musisz być gotowa! PM 2017, cz.52
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-10, 21:10   #85
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Nie ma że Cię boli głowa,na jazdę bez gumy musisz być gotowa! PM 2017, cz.52

Oljaa ja to jadłabym wszystko Ale macie w obiedzie tylko jeden rodzaj mięs i nic więcej do wyboru?

Dopiszę swoje w takim razie,kiedyś Pretty prosiła,chociaż u mnie jeszcze i tak są niewiadome,bo nie mogę się zdecydować
Nazwy mnie rozwalają w tych daniach

1 danie
Też rosół Do wyboru były jeszcze 4 zupy,no ale jednak pojedziemy tradycyjnie. 4 rodzaje mięs- Tradycyjny kotlet schabowy panierowany/panierowany de Volaille z masełkiem i żółtym serem/złocisty filet drobiowy zapiekany z Mozarellą i pomidorami w zapachu bazylii/roladki wieprzowe z pieczarką zawijane w plastry wędzonego boczku - do tego ziemniaki z wody z masłem i koperkiem oraz kolorowy bukiet surówek i prawdopodobnie bukiet warzyw na ciepło.

Dalej jest deser. I tu mam dylemat. Czy podać ten deser w niedzielę,a tutaj dać tort? Ja bym tak zrobiła. W każdym razie na deser TŻ wybrał lody z owocami,bitą śmietaną polane musem owocowym z miętą,ale ja bym wybrała sernik z musem malinowym na spodzie brownie z gałką lodów waniliowych Muszę to obgadać

2 danie
Strogonow i flaki lub meksykańska-pamiętacie że tu muszę wybrać 2 zupy z trzech i się waham

3 danie
Placuszki ziemniaczane z polędwiczką w sosie pieczeniowym serwowane z surówką

4 danie

Chrupiący szaszłyk wieprzowy/pałeczki i udka faszerowane/panierowany filet z mintaja serwowane z ziemniakami zapiekanymi w ziołach i pikantną surówką

5 danie
Barszczyk czerwony podany z pasztecikami,pierożkami z mięsem i szpinakiem i z ptysiami z pieczarkami i z serem.

Przystawki:
"zimne nóżki",tatar, półmiski wędlin pieczonych i wędzonych, pasztet tradycyjny i z musem żurawinowym, sakiewki z szynki faszerowane sałatką jarzynową, schab po warszawsku z kremem chrzanowym i szczypiorkiem, tortille z musem twarożkowym,szynką, papryką i sałatą lodową, śledzie w sosie japońskim i z cebulką w oleju, roladki z szynką i serem,nuggetsy, krążki cebulowe w panierce, kulki twarożkowe w panierce serwowane z sosem czosnkowym


Sałatki:
Tradycyjna jarzynowa
Grecka z serem feta
Salatka Cesar-kurczak w ziołach,salata włoska lub lodowa, pomidory koktajlowe, grzanki,polane sosem i posypane parmezanem


Poprawiny

1 danie:
Barszczyk biały z jajkiem i kiełbasą

2 danie
Kluski śląskie z karkówką i kolroowym bukietem surówek i jakieś jeszcze rodzaje mięs do tego,ale nie pamiętam które,bo menu które dopisywałam długopisem jest u tesciowej

3danie:
Bigos staropolski z faszerowanymi udkami i panierowana pieczarka faszerowana mięsem.

Salatki:
Gyros
Brokułowa

Edytowane przez malgosiaw123
Czas edycji: 2017-07-10 o 21:11
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora