Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 11:45   #68
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez Amarai Pokaż wiadomość
moze bys zrozumiala jego


ile dni najwiecej bylas do tej pory w stanie wytrzymac bez marudzenia? jak czesto mu mielisz to ze ma sprzatnac, ogarnac, wyniesc, pozamiatac, wstawic, rozwiesic, odlozyc, odkurzyc, wylozyc, wyprasowac, posegregowac?
Cały dzień. Rano było widać efekt, bo nie zrobił kompletnie nic. Garnki, ciuchy, naczynia wszędzie. Uprzedzając - był w domu i nie był zajęty.

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Autorko
Czytam Cię czytam czytam czytam. I nie widzę w Twoich 'wymaganiach" nic nadzwyczajnego. Zwykłe codzienne czynności ułatwiające życie. Tak samo funkcjonuje z tz, lubimy odkładać rzeczy na miejsce, w szafce wszystko ma swój kąt a nie jest wciśnięte byle gdzie, ciuchy nie wisza na krzesłach, a dorosłej osobie nie trzeba pokazywać palcem że trzeba włączyć lub rozpakować zmywarke. Nie wiem co w tym dziwnego masz bardzo normalne oczekiwania.b

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, bo już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, albo w moim domu rodzinnym było dziwnie

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ale nie na zasadzie ze przestajesz to robic znienacka i czekasz na jego reakcję - bo to manipulacja.
Porozmawiaj z nim na spokojnie, że skoro jestes jedyna osoba ktorej to przeszkadza, to od teraz robisz swoje sama dla siebie, a on dla siebie. Tylko wtedy moze jasno rozumiec ze musi wziac za siebie odpowiedzialnosc i podjac decyzje w jaki sposob chce to zrobic.
Bo on sie moze spokojnie przez tydzien nie zorientowac ze zaszly jakies zmiany
Oczywiście, że go uprzedzę. Nie mam w zwyczaju robić takich akcji na zasadzie manipulacji, bo sama bym nie chciała, żeby ktoś na mnie takie testy sobie robił
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując