Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 12:28   #84
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: Co dalej? Dowiedziałam się, że się nie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Ma swój własny pokój z własnymi szafkami na swój pierdo**ik, ale i tak to jest wszędzie, bo mamy salono-kuchnie i tam najczęściej przebywa (mamy 3 pokoje). Po poście wcześniej stwierdzam, że nic nie robiąc tylko siebie umęczę (śmierdzące mieszkanie to tylko problem i 5x więcej sprzątania po tym tygodniu). Wprowadzę opcję on gotuje, ja sprzątam. Do tego nie trzeba być spostrzegawczym (czyt. zauważyć pełną zmywarkę). Zobaczymy, jak nie to ewakuacja.
Widać nie zależy Ci na tym facecie i miłość nie jest wysoko na liście Twoich priorytetów. Dla mnie to dziwne, że jak wstawi drugiego dnia to będzie takie straszne. Może akurat był zmęczony/bolała go głowa/ lub po prostu leciał świetny film w TV i chciał go obejrzeć, a nie użerać się z pralką i jak zrobi to dzień później to świat się nie zawali. Szanuje, że dla Ciebie Twój czas wolny jest bardzo cenny i lubisz dzień jak od linijki, ale w czymś takim nie ma miejsca dla ludzi, który lubią po prostu być zadowolonymi z życia.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując