Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plany, decyzje i... facet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-28, 10:11   #86
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Plany, decyzje i... facet

Cytat:
Napisane przez Eagle_Fly_Free Pokaż wiadomość
Ja przyjmuję pewną wizję rzeczywistości z którą ty nie musisz się zgadzać. A moja wizja w uproszczeniu brzmi tak: Kobieta, która kocha mężczyznę chce mieź z nim dzieci. Ty nie musisz się zgadzać ze znaczeniem następujących słów "kobieta', 'kochać", 'dzieci', 'mężczyzna'. Tylko o to mi chodzi.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cieszę się, że pojęłaś.
No nie do końca tak jest,ja kochałam swoich ex a nie chciałam mieć dzieci w ogóle za to oni naciskali.
Widocznie kochali bardziej [emoji23]
Ale wydaje mi się,że kobieta może kochać faceta a nie musi chcieć mieć z nim dziecko.
Dużo ludzi nie chce chociaż to i tak mniejszość jednak każdy ma prawo wyboru i trzeba to uszanować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87699459]Ja mam inne uproszczone zalozenie: mężczyzna, który kocha kobietę, której ciąża i poród jawią się jako piekło, nie naciska na dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A dlaczego ciąża i poród to piekło?
Nie każda kobieta ciężko to przechodzi bez przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87699463]Nie.
Dałbyś sobie wsadzić coś w brzuch i przecisnąć przez organy na zewnątrz? Zakładam, że nie. No to ja np. też nie zamierzam i nie ma to nic wspólnego z miłością lub jej brakiem.
Ale wam facetom tak prosto mówić, w końcu nie macie waginy, och jak wygodnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Poród nie zawsze jest aż taki ciężki i traumatyczny cała ciąża też nie
Zawsze jest znieczulenie i możliwość jego podania,prywatne kliniki bez obaw,są różne wartości w człowieku i też trzeba to zrozumieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

[1=13e04aff77a26badce51154 5edbe1fb21313cff4_62d888f 2f2271;87699798]A co w sytuacji, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a ona lub on są bezpłodni i nie mogą mieć swoich dzieci? Wtedy milosc nie istnieje?

Albo kiedy kobieta kocha mężczyznę i on ją też, ale np. nie czuje instynktu macierzyńskiego lub psychicznie byłoby to za bardzo dla niej obciążające i mogłaby sobie nie poradzić z wychowaniem i obowiązkami z tym związanymi? Nie wspominając o samej ciąży i porodzie... Wiadomo, są kobiety, po których to spłynie i nie będą tego przeżywać, a są też i takie ktore np. mają skłonności do depresji i taki poród może być tragiczny w skutkach i to nie są wcale pojedyncze przypadki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja mam skłonność i co może się stać po porodzie?
Moja mama twierdzi,że kiedyś nie było takich rzeczy i że to tylko wymysł jakieś depresję poporodowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Żadna koleżanka a mam ich mnóstwo też nie miała takiej depresji a wcześniej jedna męczyła się z depresja i nerwica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując