Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-12, 18:46   #3409
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez FitKasiaa Pokaż wiadomość
Tak wiem będę musiała iść tylko jak na zlosc moja gin na urlopie jest🤦[emoji879]♀️ trochę się wystraszyłam tego plamienia bo to raczej wygląda jak plamienia na początku ciąży i te większe piersi do tego.. 🤦[emoji879]♀️ rano chyba zrobię jeszcze jeden test dla spokoju, chociaż nie wiem czy to ma sens? Czy raczej czekać do czwartku i jeżeli przez tą całą przerwę 7 dniowa nie będzie normalnego krawienia to wtedy zrobić...tylko jak przetrzymać ten czas w takim stresie🤪
Nawet przy przyjmowaniu tabletek organizm nie musi działać jak w zegarku. Krwawienie z odstawienia może być mniej obfite - jak u Ciebie, może być też taką sytuacja że krwawienia nie będzie w ogóle i nie musi to oznaczać nic złego. Dopiero przy braku drugiego krwawienia z rzędu warto pójść do lekarza, ale niekoniecznie tylko po to żeby wykluczyć ciążę. U niektórych kobiet nawet tabletki dwuskładnikowe mogą prowadzić do zmniejszenia przyrostu śluzówki macicy i w efekcie do zaniku krwawienia (bo po prostu nie ma co się złuszczać).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując