Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 10:41   #16
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak znam facetów (a nieco kolegów mam), to dla "normalnego faceta" będzie to informacja dosyć obojętna, a częściej nawet nieco niepokojąca, a nie kategoria zalet. "Normalny facet" niekoniecznie będzie aż tak zadowolony z faktu, że jego potencjalna partnerka przez 30 lat życia nie miała potrzeby realizowania się seksualnie, bo w tym momencie to jednak loteria. Kobieta może się szybko rozkręci, a może powoli, a może wcale. "Normalny facet" raczej z tego powodu kobiety nie skreśli, ale serio niekoniecznie będzie - jak chyba Ty - podniecał się faktem "rozdziewiczania" kogokolwiek.
Ja widzę w tym więcej wad niż zalet. W sumie to żadnej zalety nie widzę, ale mnie rozdziewiczanie nie podnieca więc pewnie jedyna "zaleta" odpada. Natomiast widzę inne problemy, nie wie czego chce, nie jest doświadczona, nie jest świadoma własnego ciała, co lubi, może jej się odwidzieć i zacznie "smakować" innych facetów bo wcześniej tego nie robiła i musi się wyszaleć. I tak, uznaję to za dziwne w takim wieku, na pewno nabrałbym dystansu i chęci by opadły. Więc nie tylko kobiety uznają brak przebytego seksu za coś "ble" u płci przeciwnej.

A co do tego, że ktoś lubi być pierwszym. No fajnie, będzie pierwszy, rozdziewiczy i pójdzie, bo główna atrakcja straciła znaczenie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując