Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet z dzieckiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-17, 07:30   #65
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Facet z dzieckiem

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;78832291]wydaje mi sie ze w wiekszosci przypadkow faceci sie wlasnie tak tlumacza z tych dzieci z ktorymi nie maja kontaktu ze byly wpadkami ,ze zostali wrobieni itp strasznie banalne dlatego nie biore takich tlumaczen za uczciwe
nie wazne ze on nie widzialby tego dziecka,nie mialby z nim nic wspolnego ,przeszkadzalby mi sam fakt ze to dziecko istnieje i w zwiazku z tym trzeba na nie placic a w przyszlosci moze pojawic sie pod moimi drzwiami z pelnym prawem do poznania swojego ojca
nie chce takiej dramy w moim zyciu dlatego facetow z dziecmi odrzucam nie wazne czy je chcieli czy zostali wrobieni to nie ma zadnego znaczenia dziecko jest i przekresla szanse na zwiazek ze mna[/QUOTE]

Zgadzam się. Moja wypowiedź była mocno teoretyczna. Też nie widzę siebie w takim związku, ale gdybym była bardzo zakochana -ludzie różne głupoty robią.

Nigdy nie zweryfikuję, który kłamie. Więc nie zakładam, że wszyscy. Dla mnie to w stu procentach logiczną postawa, że dziecka się nie chce. Sama taką reprezentuję, więc byłabym hipokrytką oceniając za to innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując