Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 10:14   #136
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dzieci tak mają. Odwrotnie niż dorośli którzy w tym czasie maja najmocniejszy sen

Helene rozkłada coś eksrea jescze... Stan podgoraczkowy, oczka przeszklone, 800razy wstawala w nocy moja bidulka...


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jej biedne wy... Ma. Nadzieję że szybko przejdzie, że to jakaś chwilówka!
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Sq jak Helcia?

Lilianna pospałaś trochę?

Eceea oby rolety pomogły! Ja mogę tak zrobić, że mam w domu ciemno jak w d...

Dziewczyny, moje dzieci z własnej woli siedzą razem i jakieś robótki papierowe robią. Nawet sami tv wyłączyli. I prawie są dla siebie mili. Szok i niedowierzanie! Chyba im temperaturę zmierzę
Coś kombinują [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jak nie pomogą to przynajmniej będziemy miec z tjuningowane mieszkanie Dzisiaj Kazio pospal od 21:30 do 4. Jak zobaczyłam godzinę to nie wiedziałam czy nie pamiętam że go karmiłam mm o 1-2 czy tyle spał . Tyle spał

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Powinny pomóc no widzisz! Wszystko się zacznie normować
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Uffff niby ok, ale mojej koleżance 2 latka nocy nie przesypia. Pobudki są. Tak że...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też się obudzi w nocy, ale na jakieś picie i dalej spać idzie
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Rób fotki!!!

Sq, biedna Helcia ((( najgorzej mają takie małe dzieciaki, którym nie ma jak wytłumaczyć. Pamiętam jak Stasio był biedny z katarem, jak jeść mu było ciężko itp.

Co do przespanych nocy to moich znajomych trzylatek do dziś nie przesypia...

Wiecie co? Żałuję jednak, że nie robiłam sesji noworodkowej. Przy drugim na pewno będzie. Myślałam nawet, czy by się nie umówić teraz na początku sierpnia ale 3-miesieczne dziecko to co innego niż noworodek, nie byłoby łatwo go "ustawić" do fotek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Aż do ósmej, budził się co dwie godziny w nocy
Jak zaczęłam czytać o Twoich dzieciach to miałam pisać, że może chore ale widzę, że też Ci to wpadło do głowy

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------


A może taka sesja? Tu można i z większym dzieckiem.

http://magdamalinowska.com.pl/o-sesjach/#lifestylowa
No, to ja wam powiem na swiezutko, bo właśnie po takiej sesji jestem ogólnie mała na początku ok, ale potem już się zbliżał czas jej drzemki to zrobiła się marudna. Trochę tzreba było zwrócić jej uwage na obiektyw, trochę było zdjęć jak na rękach ja trzymałam, z bratem, z tatą, babcia... Ale fajnie, dziś /jutro dostanę zdjęcia do wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora