Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:45   #1052
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Jaki to plecak? Mogę prosić jakiś link? [emoji120][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez poproszę! a co do stron obstawiam 23

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
W temacie wożenia dziecka z przodu. To wczoraj właśnie na warsztatach była poruszona ta kwestia. I zdecydowanie oni wczoraj odradzali przod, nawet jezeli wyłączona poduszka. Dużo bezpieczniej wozić dziecko z tyłu albo na środkowej części kanapy, albo jeśli nie ma możliwości prawidłowego zapięcia fotelika to wtedy za pasażerem. Ja mam tak zamiar wozić i kupic to lusterko o którym była mowa wcześniej.

Nam w sumie też ma w październiku znajoma męża zrobić sesje w plenerze. Chociaż w sumie nie wiem czy się w końcu zdecyduje czy nie, bo dziewczyna robi zdjęć ani dziecięcych ani ciążowych właśnie i nie wiem czy jest sens 🤷 jedyne co mnie ewentualnie przekonuje to cena za taką sesje [emoji846]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[emoji122][emoji122]
Ciesze sie ze o tym mówią na takich warsztatach....wiecie co ja obserwuje na zdjeciach moich kolezanek , wyksztalcone kobiety a zero logicznego myslenia.
Pasy naramienne za plecami i zapiety tylko biodrowy. Dzieci lekko napięte a pasy niedociągnięte, przodem od 1 roku życia... serce mi sie kraje. Albo 3-4 latki na dostawce, często z przodu. No nie umiem w to uwierzyć. Rozumiem ze ktos tam chce rozszerzyc dietę wczesniej czy pozniej, podawac soki, czekolade czy ubierac latem czapke.... ale kurcze....
Bezpieczeństwo = życie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora