Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o bańkach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-25, 12:43   #2837
anink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: masaż chińską bańką

Witam
Pierwszy raz piszę w tym wątku, ale czytam Was dość regularnie W ubiegłym roku miałam wykonywane drenaże limfatyczne przez wykwalifikowaną rehabilitantkę. Jej masaż antycellulitowy polegał głównie na masażu manulanym, rękami. Dopiero na sam koniec jeździła mi po nogach bańkami - ot, po prostu, góra dół, bez odrywania, czyli wbrew temu, co pisała Shanaya... głupia już w tym wszystkim jestem, bo niby ta co mi robiła też wykwalifikowana, i co ?? Natomiast częściej spotkałam się jednak z opiniami, że masaże powinno się wykonywać tylko i wyłącznie w kierunku od dołu do góry.
Po skończonej serii zabiegów przez tę masażystkę zakupiłam sobie bańki do stosowania samodzielnego... i co ?? I nic ( zapału starczyło mi może na 3 razy, a później banieczki wylądowały w kącie( no ale mam mocne postanowienie, żeby wrócić do masaży
Natomiast mam jedno bardzo ważne pytanie do wszystkich, które się orientują - OTÓŻ CHODZI O NAPIĘCIE MIĘŚNI - MOJA MASAŻYSTKA ROBIŁA MI NA ROZLUŹNIONYCH, TUTAJ TEŻ POJAWIŁY SIĘ OPINIE, ŻE NA ROZLUŹNIONYCH, NATOMIAST JAKIŚ CZAS TEMU W TV WYPOWIADAŁA SIĘ PANI DERMATOLOG, KTÓRA POWIEDZIAŁA, ŻE MASUJĄC UDA BAŃKAMI I NIE SPINAJĄC JEDNOCZEŚNIE MIĘŚNI, MOŻNA NAROBIĆ SOBIE WIĘCEJ SZKODY NIŻ POŻYTKU, PONIEWAŻ WTEDY ROZCIĄGA SIĘ SKÓRA. A CO ZA TYM IDZIE ?? - UDA I PUPA ZAMIAST SIĘ UJĘDRNIAĆ - Z CZASEM STAJĄ SIĘ SFLACZAŁE...POWIEDZIAŁA, ŻE JEŚLI MASAŻ BANKĄ, TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA NAPIĘTYCH MIĘŚNIACH, ABY NIE DOPUŚCIĆ DO NACIĄGANIA SKÓRY!!!!!
Dziewczyny, pomocy, bo ja już nie wiem, kto ma rację???:confus ed:
anink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując