Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-07, 14:31   #180
_Chilled_
Raczkowanie
 
Avatar _Chilled_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 37
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Ja właśnie zdecydowałam się wykupić pakiet w Medicoverze, żeby porządnie się przebadać i też z myślą o prowadzeniu ciąży. Gin do którego chodziłam jest świetny ale na obecną chwilę nie mogę sobie pozwolić na leczenie u niego (250zł sama wizyta do tego zawsze zleca pełno badań). Raz na pół roku można sobie pozwolić ale będę musiała pewnie częściej chodzić na monitoring itp. Wiem, że w Medicoverze może nie ten poziom, gorszy sprzęt ale koleżanki są zadowolone więc i ja spróbuje.
Sprawdź dobrze co jest w pakiecie, bo w takich tańszych nie ma opcji monitoringu cyklu raczej (to podchodzi już pod diagnozowanie niepłodności) ale tez dużo zależy od lekarza. Jedni zrobią co mogą, inni będą się ściśle trzymać tego, na co przychodnia pozwala.

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Aż tyle tych dolegliwości?
Mam endometriozę i przez ostatnie 2 lata (pierwszy okres po ciąży i karmieniu dostałam dokładnie 2 lata temu 8 marca) menda się znów rozkręciła.. Mam bardzo silne @ znów, krwotoki niemal. Ból wraca, też podejrzanie mnie pobolewa gdzieś w jelitach w okolicach @. Pewnie trzeba tam zajrzeć, bardzo prawdopodobne jest, że dostanę znów skierowanie na laparoskopię. Może i dobrze, posprzątają jak 9 lat temu i nie będę tak cierpieć i się wykrwawiać. Tak btw, okres ciąży i karmienia był dla mnie wybawieniem, czułam się wtedy najlepiej w moim życiu, góry mogłam przenosić. Teraz znów jestem słaba i nie do życia, ale co w tym dziwnego, skoro podczas @ tracę pewnie ponad 3x więcej krwi niż powinnam
_Chilled_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując