Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie po HENNIE ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 14:15   #44
asiolinder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Farbowanie po HENNIE ?

Ku przestrodze wszystkich dziewczyn!
Farbowałam przez jakiś rok włoski henną Khadi. Na zmiane ciemny/orzechowy brąz. Ale mialam już dosyć wypłukującego się koloru po tygodniu, (kolor łapał tylko na odrostach, reszta się wypłukiwała co dawało 2 odcienie na głowie), beznadziejnych efektów i postanowiłam wszystko to ujednolicić farbą. Wybór padł na Color&Soin... I może po pierwszym razie nie było tragedii, jedynie susz włosów. Ale z każdym kolejnym farbowaniem, a było ich kilka, stan włosów się pogarszał. Kolor tak naprawdę zawsze wypłukiwał mi się do cna, ale najgorsze jest to, że obecnie mam suche i zniszczone włosy, chociaż rezygnując z Khadi były w dobrym stanie. Końcówki mam zielone. Jestem załamana. Bojąc się kolejnych zniszczeń zrezygnowałam kompletnie z farbowania i zapuszczam naturalki.... na głowie mam 3 kolory, odrosty(szatyn), jakiś bury rudy i końcówki jakieś prawie blond a w świetle mienią się na zielono. Nigdy więcej nie wrócę do henny!!!! I wkurza mnie jedynie ta niemoc obecnie, bo najchętniej pofarbowałabym je jakąkolwiek farbą, żeby w końcu mieć na głowie JEDEN kolor ale wiem, ze jakakolwiek farba i tak się wypłucze a o kolejnych zniszczeniach nie wspomne... cóż, trzeba się uzbroic w cierpliwość...
Załączam zdjęcie co by nie być gołosłowną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (32,7 KB, 218 załadowań)

Edytowane przez asiolinder
Czas edycji: 2014-10-15 o 15:03
asiolinder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując