Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-24, 07:20   #2170
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Melduję się po wizycie z właścicielem sali. Doszliśmy do porozumienia, 10 dni przed ślubem wpłacamy całość, ale nie dopłacamy za gości, poniżej limitu 80 osób,bo wiadomo, może być różnie z gośćmi spoza Polski i mogą nie przyjechać jak coś się stanie i wprowadzą u nas czy u nich jakieś dodatkowe obostrzenia. Ogólnie pan bardzo miły i pomocny. Jak będzie zakaz wesel, to on nie zrobi, oddaje pieniędze, zgodnie z prawem obecnym ma na to 7 miesięcy, ale zrobi to od razu. Jeżeli zrobią limit do 25 osób czy 50,i uznamy, że nie chcemy małego ślubu, to albo przekładamy, albo oddaje nam pieniądze. Mój tata zachwycony salą, ja też. Pan pomocny, mówił że nie ma problemu z niczym, doradzał by kupić tylko gazowane napoje do drinków, bo nikt nie pija do posiłków. Podoba mi się, że jest szwedzki stół i wszystko na bieżąco jest dokładane. Była dekoratorka, mówiła że to jej pierwsze lawendowe wesele ze zbożem i jest podekscytowana wyzwaniem. Musimy w weekend wybrać różne elementy, które chcemy.
Ogólnie sala podoba mi się tak samo jak za pierwszym razem. I w naszej wersji lawendowej będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując