Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślubne DIY - czyli zrób to sama!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-26, 19:43   #2586
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Ja mogę Wam pokazać w odsłonie fotografa rzeczy DIY ale koniec końców nie uwiecznił wszystkiego, trochę szkoda.
1. Nie do końca DIY ale ramki do bukietu - ramki zamówiłam ale fotografie sama ogarniałam. Skanowałam, dopasowałam rozmiar i drukowałam na zwykłej kartce do ksero. Wystarczyło.
2. Nasza girlanda - ptaszki do niej wycinaliśmy bo samą girlandę robiła sala.
3. Moja podwiązka, nie mam nic lepszego - trafiłam ze wszystkim tak idealnie, że w ogóle jej nie czułam. Niepotrzebny bajer ale co tam:P
4. Nasze winietki.
5. Ankiety - tu w sumie nic specjalnego
6. Nasz baner - kiepsko go ustawiła obsługa i nic nie było widać:/
I to wszystko co foto uchwycił. A były też zawieszki jeszcze na wódkę, świeczki na taniec świetlisty (tu powiedzmy mam fotkę ale widać tez twarze gości więc nie mogę dać).
Ale też zachowaliśmy sobie te wszystkie rzeczy DIY więc nie ma tego złego
nie wiem jak tak długo mnie to omineło! bardzo piekne zdjecia! i piekna PAni Mloda!)

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dostalam zdjęcia, także mogę podpiąć się pod wątek i napisać, co u mnie było DIY :
1. Zaproszenia
2.Zawiadomienia
3.Ankiety do księgi gości
4.Cały stolik do księgi gości
5. Tablica usadzania (ramę sama malowałam)
6. Menu, winietki, malowałam ramki na numerki stołów, numerki rysowałam ręcznie
7. Cały słodki stół (oprócz ciast, to mieliśmy z cukierni). Wszystkie rzeczy ze słodkiego stołu malowałam sama, napis sama, serduszka do ciast sama
8. Dekoracja kościoła (wstążki na krzesła, pompony, kokardy, stroiki na drzwi z kwiatów)
9. Pudełko na obrączki kupiłam, ale wypełnienie sama robiłam
10. Obrączki - projekt własny
11. Suknia - projekt własny
12. Podziękowania dla gości - pudełeczka zakupione na aliexpress, samodzielnie składane (najwiecej roboty chyba xD), ciasteczka pieczone z babcią, karteczki osobno drukowane i wycinane
13. Wianek na sesję plenerową.
14. Dekoracja auta (same wstążeczki).
15. Bukiety druhen
16.Podwiązki (w końcu nieużyte).
Chyba tyle.

no masz jaki talent!! jak z hamerykanskich relacji slubnych i ta zielen w zdjeciach dodatkow! cudnie!
(a masz moze foteczke swoją tak zeby suknie było widac?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując