Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 15:12   #38
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Sylwia, no to super że sytuacja już lepiej wygląda. Zdrówka dla małej, siły dla Ciebie



Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A torba spakowana? Ja się wieczorem spakowałam a w nocy pojechałam rodzić


I któraś z dziewczyn dobrze pisze- postaraj się odpocząć, przygotuj sobie może jedzenie (pomroź sobie porcje dla siebie, żebyś potem mogła łatwo sobie szybko coś do zjedzenia przygotować)



My przystępujemy do starań o rodzeństwo dla Dziedzica, więc zobaczymy co będzie... Chciałabym zdążyć z zajściem póki jestem na macierzyńskim, żeby płynnie przejść na L4 Oby wyszło!
Taa, chyba z dwa tygodnie temu mama mnie opierdzieliła, że jeszcze się nie spakowałam, więc na drugi dzień ogarnęłam torbę
Z ogarnięciem jedzenia miałam taki plan, ale nie wyszło :/ Mocno puchną mi nogi, szczególnie stopy, kostki, i stanie w kuchni mi nie pomaga, a i tak jeszcze muszę swoje wystać przy desce do prasowania. Trudno, mąż będzie ogarniał jedzenie...


No, to kciuki za starania Moi znajomi wcelowali tak z trójką dzieci, że każde kolejne na macierzyńskim i L4.

Aaa i jeszcze mam pytanie, w którym szpitalu rodziłaś?



Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Kociak powodzenia w staraniach
Sylwia wspaniale wieści,że z mała lepiej )))

Ja właśnie torby nie mam spakowanej, czekam jeszcze na koszule nocne [emoji14] Zaczynam się bać że być może czeka mnie cesarka [emoji29] i będę musiała w szpitalu zostać dłużej niż te parę godzin(jak to standardowo w Holandiii)
Patryka A Ty na którego lutego masz termin? Ja marcówka [emoji16],mnie powoli też wszystko zaczyna boleć. A najgorsza jest zgaga, normalnie kwas non stop.
A apropo spędzenia wolnego czasu, to ciągle wszystko sprzątam i przekładam i oglądam Netflixa i Hbo go. Powoli kończą mi się pozycje do oglądania [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz jakieś wskazania do cesarki, czy tak po prostu się boisz?
Kurczę, strasznie podoba mi się ten system opieki poporodowej. Też bym chciała od razu móc wyjść do domu.
Termin mam na 10 lutego. Wczoraj śniło mi się, że mam już skurcze... niestety się obudziłam


Al dente, o kurde, już żłobek? Jak te dzieci szybko rosną! (wiem, gadam jak stara baba )
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując