Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby '09
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 13:23   #47
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A to moja niunia zmachana po karmieniu
rany jaka Ona slodka
Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
moj maluch robi tak samo
czasem mecze sie z nim 1,5 godziny przy cycku bo ten leniuszek sobie poje.. i zasypia.. poje i zasypia i tak wkolko..
katastrofa hehe
ale dzis jestem zadowolona bo pojadl 20-30 min z krotkimi odpoczynkami i usnal mam nadzieje ze noc taka bedzie
bo padam jak o 4 w nocy sie budzi i do 6 siedzi przy cycuchu


Bryan jest taki silny ze szokk
glowe odchyla przekreca itp
wygina sie na rekach ja jestem w szoku ze noworodek taki moze byc silny hihi
Klaudusiu synka masz cudownego, ciesze sie ze tak dobrze Ci idzie z tym karmieniem....
juz niedlugo my tez bedziemy mialy nasze Skarby przy cycusiach i bedziemy chodzic niewyspane
Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłyśmy od lekarza i jestem troszke zdołowana...
Otóż pediatra wykrył u małej lekkie szmery nad serduszkiem... Stwierdził, że bardzo dużo dzieci tak ma i to z czasem mija, bo Blanka ma dopiero 2 tygodnie i wszystko jej się tam "zamyka". Zmartwiło mnie to bardzo i do czasu wizyty u kardiologa chyba zwariuję Czy któraś z Was słyszała o podobnych przypadkach?
No i dodatkowo lekarz kazał mi podawać małej 2 x 30 ml glukozy, bo jest troszeczke żółciutka i chce obniżyć w ten sposób poziom bilirubiny.
A tak poza tym to wszystko ok, malutka waży już 3240 g (w momencie wypisu ze szpitala 25.04 ważyła 285og)
to cudownie ze malutka tak ladnie przybiera, widac mleczko mamusi jej sluzy
a z tymi szmerami nad serduszkiem, to pewnie jest tak jak mowi Bercia...
Nie martw sie na zapas...kiedy masz wizyte u kardiologa??
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora