Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-27, 01:20   #4225
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Udało mi sie kupić swoje 1 opakowanie Atredermu i byłabym wdzięczna za polecenia jakiegoś kremu nawilżającego , który się u Was sprawdza przy stosowaniu atredermu. I co myślicie o tym produkcie , do mycia twarzy podczas kuracji ? Nadałby się ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ginijskim.html
Kremu nie polecę, bo sama nie mam jakiegoś silnie nawilżającego.

A co do żelu, to ja bym omijała wszelkie kosmetyki dedykowane skórze trądzikowej, bo one na ogół wysuszają i ograniczają produkcję sebum. A przecież przy atre będziesz miała skórę jak wiór. Celuj w coś dla atopowców lub dla skór suchych

Ja osobiście myję mydełkiem nagietkowym z Rossmanna i nie ściąga mnie jakoś bardzo

Miałam zacząć kurację we wrześniu, ale zaczęłam w zeszły wtorek i smarowałam 5 dni pod rząd. Atre stało w lodówce jakieś pół roku, myślałam, że osłabnie ale on chyba nabrał mocy Jak wcześniej stosując dzień w dzień pieczenie czułam przy 5-6 dniu, tak teraz już na drugi dzień zaczęło piec i już drugiego dnia pojawiło się widoczne łuszczenie.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora