Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-17, 13:26   #40
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tylko że stosowanie ciągle nawet najlepszego kosmetyku może się włosom przejeść. W pielęgnacji jest potrzebny płodozmian

Podejrzewam, że skoro na ten Biosilk Twoje włosy dobrze reagują, to przyczyną tego mogły być proteiny jedwabiu w nim zawarte. Frieda dla blondynek nie zawiera żadnych protein i dla włosów potrzebujących ich może być na dłuższą metę za słaba, za mało odżywcza. Poszukałabym innych kosmetyków właśnie pod tym kątem.
Frieda dla wlosow farbowanych. Pomylilam sie. Wczesniej stosowalam dla blondynek.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a co ja ci się będę produkować jak wiesz swoje

jak uważasz że ci pomaga to żyj w swoim przekonaniu i nie pytaj na forum

co dziwne uważasz, że te kosmetyki ci pomogły a jednak 10 dni temu dodalas post żeby ci ktoś coś poradził na suche włosy
Pomogly to nie znaczy ze sa takie jak bym chciala zeby byly. Wlosy odzyly ale nie ma super rewelacji, i po biosilku i po friedzie (ktora z reszta mi sie konczy). Kiedys trzeba zmienic szampon itd wiec zadalam wtedy pytanie. Pytam i prosze o waszym zdaniem godne polecenia sprawdzone produkty a nie o krytyke z gory. Kazdy ma inne wlosy ja mialam zawsze specyficzne i trudne. Poza tym stosujac rozne preparaty ktore nie pomagaly zaczelam siegac po rozne inne i te ktore dawaly jakis efekt zostawialam. Nie czytalam skladu bo sie na tym nie znam.
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy

Edytowane przez CzekoladowyMus
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:30
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując