Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dj na weselu - jak było ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-15, 06:45   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Dj na weselu - jak było ??

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że w swoim życiu już na wielu weselach byłam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek dj był lepszy od orkiestry. Może i jestem tradycjonalistką pod tym wzgędem, ale sama oprawa wesela o wiele lepiej wygląda jeśli jest orkiestra. Niedaleko szukać- w czerwcu byłam na weselu i był taki dj, że szkoda gadać- ludzie nie chcieli się bawić. Ponadto myślę, że ludzie starsi nie są przekonani często do dj'a.
Bo ludzie często biorą DJa, żeby zaoszczędzić pieniądze. Dobry DJ też kosztuje i profesjonalista nie zagra za 300 zł. Jeśli ktoś bierze "chłopaczka, który będzie puszczał muzykę" to czego oczekiwać? My mieliśmy DJa. Był wszystkim - wodzirejem, muzykiem, poznał niektórych gości personalnie z imienia i nazwiska i zwracał się do nich ze swojej "scenki". Miał cały sprzęt z dymami , światłami i innymi pierdołami. Było cudownie. Po naszym weselu 4 pary od nas równiez go wzięły. PArkiet nie był na tych weselach nawet na 1o minut pusty, bo w momencie zachęcał ludzi do zabawy. Ja z kolei żałowałam prawie wszystkich wesel z zespołem, bo była zwyczajna kicha. Na wszystkie, na których byłam jeden zespół był dobry, ale brał ogromne pieniądze, bo rzędu 6 tys za noc (dla mnei to zbyt dużo).

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

W skrócie ode mnie autorko - nie ma co oceniać czy zespół czy DJ. Zastanów się na czym Ci zależy i znajdź coś DOBREGO! Jeżeli nie chcesz wydawać dużej kwoty za zespół (te które potrafią dobrze grać naprawdę wysoko się cenią - w sumie nie ma czemu się dziwić), to zainwestuj w dobrego DJa. Nie pożałujesz na pewno.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując