Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze pomóżcie! co do mycia twarzy bez paraffinum liquidum/gliceryl palmate???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 15:22   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosze pomóżcie! co do mycia twarzy bez paraffinum liquidum/gliceryl palmate???

Ja bedac w Pl kupilam kilka produktow Ziaja.
Na pierwszy ogien poszedl zel Tin Tin i musze stwierdzic ze moje zaskorniki sa mniejsze, zeby nie powiedziec bardzo male. Czarne kropki wyblakly na nosie i jest ich zdecydowanie mniej. Mam naczynkowa cere mieszana z tendencja do wysuszania gdy zbliza sie zima. Zel ten zawiera wyciag z lukrecji przez co dziala lagodzaco i wyciag z tymianku ktory reguluje cere. Sam zel jest bez SLS i o dziwo dla mnie jest lagodny. Dobrze zmywa tapete i filtry, a uzywam mocno kryjacych korektorow czy podkladow.
Uzywam go juz pk miesiac i widze roznice, a cena tego zelu jest smiesznie niska.

Jesli uzywasz mleczka to zawsze splukuj je woda, ja tak robie i nie mam problemow. Mozesz tez po mleczku dodatkowo uzyc zelu.

Jesli chodzi o Nivea Soft to on moze zapychac zawiera chyba tez mirystyniany i inne zapychacze. sama kiedys go uzywalam i chodz lubilam to zaskorniki na nosie mialy sie wtedy bardzo dobrze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując