Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Gliwicach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 22:04   #1026
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wieści z pola walki o dobrą fryzurę w Gliwicach prezentują się następująco:

Studio Stella - Obcinała mnie Pani o blond włosach. Poszłam z krótka fryzurą w celu jej odnowienia. Pani bardzo fajnie mi doradziła , nie dużo podcięła ale fryzura od razu nabrała nowego świeżego powiewu , szkoda tylko że utrzymała się przez miesiąc. Za podcięcie grzywki i tyłu na krótkich włosach zapłaciłam 55zl( cennik ze strony 50-60zl , nie jest dokładnie podane ile kosztuje jaka długość , choć chyba jest znaczna różnica między podcięciem a ścięciem z długich na krótkie a takie minimalne różnice cenowe na niekorzyść tych kosmetycznych cięć).
Miałam kupon zniżkowy z facebooka i zamiast 55 zapłaciłam 45 chociaż kupon był na 10%.

Następna wizyta Amalia u p.Magdy, potrzebowałam podobnej usługi - czyli odświeżenie na krótkich włosach . Widać że Pani zna się na swoim zawodzie .
Co mnie zaskoczyło na minus to polityka informacyjna tego salonu. Zapłaciłam za krótkie włosy 50zl mimo tego że na stronie oraz w salonie jest cena 40zl - albo cennik sie zmienił i klientek nie poinformowano albo panie fryzjerki decydują samodzielnie ile kosztuje strzyżenie, bo poprzednio w tym salonie za strzyżenie na dłuższych włosach płaciłam 40zł.
Na stronie www też jest masa informacji o promocjach a później na miejscu w salonie okazuje się że sa już dawno nieaktualne.
Wypadałoby na bieżąco aktualizować stronę albo przynajmniej podawać dokładną datę promocji .

Jeśli ceny w Amalii wzrosły to przestało mi się opłacać tam chodzić bo fryzjer( Stella) którego mam pod domem będzie teraz w podobnej cenie a jakość usług jest taka sama albo i lepsza.

Jeśli któraś z forumowiczek wie gdzie teraz pracuje p. Gracjana ( bo juz nie w Amalii) to prosze o info.

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2014-10-22 o 22:32
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując