Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch ja balon
Wątek: Brzuch ja balon
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-22, 10:38   #9
Baba04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Brzuch ja balon

Niestety do wzdęć doszedł mi również problem z wypróżnianiem się. Dlatego udałam się do lekarza rodzinnego (oczywiście z wcześniejszą umówioną wizytą) . Już wcześniej piłam syrop zalecamy przez panią doktor, ale nie pomógł dlatego podwoiła dawkę, dodała tabletki i zaleciła wykonać lewatywę. Syrop oraz tabletki nie działają (próbowałam też czopki). Niestety nie jestem w stanie wykonać tej lewatywy nie wiem jak i po prostu się boję. Miałam dziś poinformować lekarza czy udało mi się załatwić i czy brzuch mniej boli, jeśli nie wizyta na badania. Tylko, że nie dzwoniła mama, ponieważ nie zastosowałam się do zaleceń (chodzi o tą lewatywę)

Trudno określić w którym miejscu boli mnie brzuch, na dole właśnie się wzdyma i boli, ale często też czuję taki dziwny ból w żołądku.

Od długiego czasu odżywiam się zdrowo, nie pije gazowanych napoi, nie jem fast foodów ani czekolady. Słodycze ograniczam do minimum i staram się jeść posiłki lekkostrawne. Nie widzę rezultatów.

Nie wiem co mam robić.. Już się chyba poddaje z tym wszystkim skoro leki nie działają, dieta nie działa, ćwiczenia też.. A badania pewnie nic by nie wykryły.
Baba04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując